To nie Chiny wykończą USA tylko okradane przez USA Narody.

To nie Chiny wykończą USA tylko okradane przez USA Narody, Kraje które nabiorą odwagi i zrezygnują z obrotu handlowego za pomocą USD. Rosja i Chiny wraz z BRICS stworzą tylko ku temu bezpieczne warunki. 

Obecne działania Rosji i Chin są po to, aby te rabowane, poniżone Narody nabrały odwagi, że USA nie będzie w stanie ich wszystkich zbombardować i wymordować przywódców jak zrobili to w Libii, Iraku, wielu innych krajach, próbowali w Syrii, Iranie itd. Ta przysłowiowa kula śnieżna już się toczy i nabiera rozpędu, wątpię w to aby USA udało się ją zatrzymać. Nic nie pomoże oficjalne włączenie do NATO kolejnego swojego dolarowego wasala.

Wraz z tą "śnieżną kulą" imperium USD czyli rabunek Narodów za jego pomocą kurczy się, a to oznacza drastyczne zmniejszanie się zysków z ograbiania Narodów Ziemi, wyzwalanie się z imperialnej niewoli, płacenia hegemonowi haraczu.

To właśnie uczyniła Rosja rzucając rękawicę pod nogi USA. Mając to na uwadze, działania militarne Rosji na Ukrainie są powolne z oczywistej przyczyny, mianowicie takiej, że do zniewolonych ludów Ziemi ma dotrzeć informacja (a to wymaga czasu), że Rosja walczy nie z Ukrainą tylko z USA i jego NATO (aby stało się to oczywiste na całej Ziemi) oraz, że wygrywa tę bitwę przynajmniej tak, że USA z całym NATO nie jest w stanie pokonać Rosjan, a to z kolei dodaje odwagi zniewolonym Państwom które mogą uświadomić sobie, że mają teraz okazję i szansę na wyzwolenie się.

Wiele Krajów dotychczas wiernych wasali USA już przystąpiło do BRICS, czyli organizacji gospodarczej Rosji, Chin, Indii, Brazylii, Południowej Afryki, i wiele wystąpiło o ich przyłączenie jak choćby Arabia Saudyjska, a o wstąpieniu do BRICS wspomina nawet Meksyk czyli południowy sąsiad USA.